099 933 22 52

097 566 98 28

Пн-Пт: 8:00-18:00

Cб-Вс: 8:00-16:00

Насос поверхневий MRS 4 SPRUT

Артикул: 12004
  • Насос поверхневий MRS 4 SPRUT
  • 3 180.0
  • Закінчується
-
+

Опис:

електронасоси центробіжніі багатоступінчасті Галузь застосування Електронасоси серії MRS є багатоступінчатими і призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються в системах поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, системах підвищення тиску різного призначення. Завдяки конструкції гідравлічної частини електронасос має високий к.к.д. і низький рівень шуму. Є хорошим рішенням для використання в станціях автоматичного підвищення тиску для систем водопостачання приватних будинків і котеджів


Конструктивні характеристики

  • моноблочні горизонтальні багатоступінчасті
  • корпус насосної камери з чавуну і нержавіючої сталі
  • колесо робоче - відцентрове, закритого типу, виконане з високоміцного технополімера NORYL
  • вал з нержавіючої сталі AISI 304 (AISI 316)

Основні характеристики:

Напір49
Потужність950
Живлення220В 1F
Об'ємна подача90 л/х


* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального.Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.

Написати відгук


       

Можливо вас зацікавить

електронасоси відцентрові Галузь застосування Електронасоси серії NF є нормальновсмоктувальними і призначені для подачі води з відкритих ..


Шланг-рукав застосовуються для відведення дренажних і фекальних стоків, в зрошувальних системах малого тиску, а т..


електронасоси центробіжні багатоступінчасті Галузь застосування Електронасоси серії JEX є багатоступінчатими і призначені для подачі води..


електронасоси відцентрові багатоступінчасті Галузь застосування Електронасоси серії MRS-Н є багатоступінчатими самовсмоктуючими і признач..


електронасоси центробіжні багатоступінчасті Галузь застосування Електронасоси серії JEX є багатоступінчатими і призначені для подачі води..