Loading...

Пн-Пт: 8:00-18:00

Cб-Вс: 8:00-15:00

Насос поверхневий БЦ 1,2-18У 1,1 вертикал Водолій

Артикул: 12013
  • 3 921.0
+ -
Доставка: 2-6 рабочих дней
    

Опис:

Відцентровий поверхневий насос Галузь застосування Насос БЦ 1,2-18 «Водолій» встановлюється в безпосередній близькості від джерела води, яким, як правило, служать резервуари, ємності, колодязі і природні водойми. Застосовується такий насос в основному для поливу і наповнення резервуарів, в т.ч водонапірних ємностей.


Конструктивні характеристики

  • Корпус насоса: алюміній
  • Вал двигуна: нержавіюча сталь
  • Робоче колесо: пластик
  • Механічне ущільнення: кераміка / графіт

Основні характеристики:

Напір 21
Потужність 690
Живлення 220В 1F
Об'ємна подача4,32м 3 / год


* Цвет или оттенок изделия на фотографии может отличаться от реального товара, что связано с искажением цветопередачи монитором, настройками фотоаппаратуры и прочими факторами

Оплата

  • Оплата при получении товара (наложенный платеж), Приват 24

Возврат

  • Обмен/возврат товара в течение 14 дней.
    Обработка возврата производится в течение рабочей недели с момента получения возврата.


Написать отзыв


       

Возможно вас заинтересует

Насос поверхневий відцентровий Галузь застосування Самовсмоктуючі горизонтальні відцентрові насоси призначені для подачі і перекачування..

електронасоси самовсмоктувальні Галузь застосування електронасоси самовсмоктувальні, струменево-відцентрові серії JS призначені для под..

Галузь застосування Садовий насос Karcher BP 3 Garden — ідеальний апарат середнього рівня для подавання води під тиском, достатнім для по..

Електронасоси відцентрові Галузь застосування Електронасоси серії DTm є нормальновсмоктувальними і призначені для подачі води з відкритих..

Галузь застосування Дана серія насосів призначена для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Ви..

Домотроніка © 2022  Інтернет-магазин кліматичнї техніки!