099 933 22 52

097 566 98 28

Пн-Пт: 8:00-18:00

Cб-Вс: 8:00-16:00

Насос поверхневий БЦ 1,6-20У 1,1 вертикал Водолій

Артикул: 12014
  • Насос поверхневий БЦ 1,6-20У 1,1 вертикал Водолій
  • 4 136.0
  • Закінчується
-
+

Опис:

Відцентровий поверхневий насос Галузь застосування Поверхневі насоси «Водолій» призначені для: подачі або перекачування води з накопичувальних баків і інших резервуарів, а так само водойм, річок, озер, колодязів для поливу садів, городів, газонів, подачі води з магістральних водопроводів з недостатнім тиском.


Конструктивні характеристики

  • Корпус насоса: алюміній
  • Вал двигуна: нержавіюча сталь
  • Робоче колесо: пластик
  • Механічне ущільнення: кераміка / графіт

Основні характеристики:

Напір 28
Потужність 900
Живлення 220В 1F
Об'ємна подача5,8 м 3 / год


* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального.Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.

Написати відгук


       

Можливо вас зацікавить

електронасоси центробіжні багатоступінчасті Галузь застосування Електронасоси серії JEX є багатоступінчатими і призначені для подачі води..


Насос поверхневий відцентровий Галузь застосування Самовсмоктуючі горизонтальні відцентрові насоси призначені для подачі і перекачування..


Галузь застосування Дана серія насосів призначена для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Ви..


Електронасоси центробіжні з виносним ежектором Галузь застосування: Електронасоси з виносним ежектором серії DP призначені для подачі вод..


електронасоси вихрові Галузь застосування Електронасоси серії QB призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, ..