Loading...

Пн-Пт: 8:00-18:00

Cб-Вс: 8:00-15:00

Насос поверхневий Speroni CAM 80 HL (0.8HP 0.6kW 230) нерж

Артикул: 21959
  • 2 700.0
+ -
Доставка: 2-6 рабочих дней
    

Опис:

Speroni CAM з вбудованим ежектором Галузь застосування Насос має хорошу всмоктуючу здатність і напірно-видаткову характеристику. Встановлений в насосної частини ежектор створює достатню розрядження для підйому води з 8-ми метрової глибини і стійко працює навіть при невеликій кількості повітря в трубопроводі, що подає. Корпус насоса виготовлений з нержавіючої сталі, що дозволяє застосовувати його для перекачування питної води в системах автоматичного водопостачання з мембранними баками невеликих індивідуальних будинків.


Конструктивні характеристики

  • Корпус насоса нержавеющая сталь
  • Діффyзop нacoca полімер норіл
  • Робочі колеса полімер норіл
  • Baл і poтop двигуни нepжaвeющaя cтaль

Основні характеристики:

Напір 38
Потужність 600
Живлення 220В 1F
Об'ємна подача50 л/х


* Цвет или оттенок изделия на фотографии может отличаться от реального товара, что связано с искажением цветопередачи монитором, настройками фотоаппаратуры и прочими факторами

Оплата

  • Оплата при получении товара (наложенный платеж), Приват 24

Возврат

  • Обмен/возврат товара в течение 14 дней.
    Обработка возврата производится в течение рабочей недели с момента получения возврата.


Написать отзыв


       

Возможно вас заинтересует

Відцентровий поверхневий насос Галузь застосування Насос БЦ 1,2-18 «Водолій» встановлюється в безпосередній близькості від джерела води..

електронасоси самовсмоктувальні Галузь застосування: самовсмоктувальні, струменево-відцентрові електронасоси серії JET призначені для под..

Галузь застосування Дана серія насосів призначена для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Ви..

електронасоси самовсмоктувальні Галузь застосування електронасоси самовсмоктувальні, струменево-відцентрові серії JS призначені для под..

Відцентровий поверхневий насос Галузь застосування Поверхневі насоси «Водолій» призначені для: подачі або перекачування води з накопичув..

Домотроніка © 2022  Інтернет-магазин кліматичнї техніки!