Loading...

Пн-Пт: 8:00-18:00

Cб-Вс: 8:00-15:00

Насос поверхневий Speroni CAM 152 (1.5HP 1.1kW 230) чав

Артикул: 21962
  • 6 130.0
+ -
Доставка: 2-6 рабочих дней
    

Опис:

Speroni CAM з вбудованим ежектором Галузь застосування водяні насоси з великою продуктивністю і хорошою гідравлічної характеристикою. Насос здатний поглинати вологу з 8-ми метрової глибини і перекачувати її з невеликим вмістом повітря. Використовується у випадках, коли рівень води знаходиться нижче рівня насоса, а також для організації систем приватного водопостачання та наповнення малих та середніх резервуарів.


Конструктивні характеристики

  • Корпус насоса чавун
  • Діффyзop нacoca полімер норіл
  • Робоче колесо (CA-CAM 152-202) бронзa
  • Baл і poтop двигуни нepжaвeющaя cтaль / cтaль

Основні характеристики:

Напір45
Потужність1100
Живлення220В 1F
Об'ємна подача 150 л/х


* Цвет или оттенок изделия на фотографии может отличаться от реального товара, что связано с искажением цветопередачи монитором, настройками фотоаппаратуры и прочими факторами

Оплата

  • Оплата при получении товара (наложенный платеж), Приват 24

Возврат

  • Обмен/возврат товара в течение 14 дней.
    Обработка возврата производится в течение рабочей недели с момента получения возврата.


Написать отзыв


       

Возможно вас заинтересует

електронасоси центробіжніі багатоступінчасті Галузь застосування Електронасоси серії MRS є багатоступінчатими і призначені для подачі вод..

Галузь застосування Дана серія насосів призначена для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Ви..

Електронасос відцентровий. Галузь застосування: Електронасоси серії CDK18 POLIV є нормальновсмоктувальними і призначені для подачі води ..

Speroni CAM з вбудованим ежектором Галузь застосування водяні насоси з вбудованим ежектором. Насос Speroni CAM здатний поглинати вологу ..

електронасоси центробіжні багатоступінчасті Галузь застосування Електронасоси серії JEX є багатоступінчатими і призначені для подачі води..

Домотроніка © 2022  Інтернет-магазин кліматичнї техніки!