Loading...

Пн-Пт: 8:00-18:00

Cб-Вс: 8:00-15:00

Насос садовий BP 3 Garden Karcher

Артикул: 23679
  • 3 999.0
+ -
Доставка: 2-6 рабочих дней
    

Опис:

Галузь застосування Садовий насос Karcher BP 3 Garden — ідеальний апарат середнього рівня для подавання води під тиском, достатнім для поливу та водопостачання. Підходить для дачі або заміського будинку. Обладнаний зручною ручкою й має невелику вагу, тому дуже зручний у транспортуванні. Крім того, насос не потребує додаткового технічного обслуговування й легко самостійно під'єднується.


Конструктивні характеристики

  • Комфортне включення ногою
  • Ергономічна ручка для перенесення

Основні характеристики:

Напір 40
Потужність 800
Живлення 220В 1F
Об'ємна подача3,5 м 3 / год


* Цвет или оттенок изделия на фотографии может отличаться от реального товара, что связано с искажением цветопередачи монитором, настройками фотоаппаратуры и прочими факторами

Оплата

  • Оплата при получении товара (наложенный платеж), Приват 24

Возврат

  • Обмен/возврат товара в течение 14 дней.
    Обработка возврата производится в течение рабочей недели с момента получения возврата.


Написать отзыв


       

Возможно вас заинтересует

електронасоси центробіжні багатоступінчасті Галузь застосування Електронасоси серії JEX є багатоступінчатими і призначені для подачі води..

Speroni CAM з вбудованим ежектором Галузь застосування водяні насоси з вбудованим ежектором. Насос Speroni CAM здатний поглинати вологу ..

Електронасос відцентровий. Галузь застосування: Електронасоси серії CDK18 POLIV є нормальновсмоктувальними і призначені для подачі води з..

Електронасоси самовсмоктувальні Галузь застосування Електронасоси серії GARDEN-JP призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязі..

Aqaufilter FHPR5-12-WB - корпус 5 дюймового фільтра встановлюється на водопровідній трубі з холодною водою в будинку або перед дорогими пр..

Домотроніка © 2022  Інтернет-магазин кліматичнї техніки!