099 933 22 52

097 566 98 28

Пн-Пт: 8:00-18:00

Cб-Вс: 8:00-16:00

Насос садовий BP 3 Garden Karcher

Артикул: 23679
  • Насос садовий BP 3 Garden Karcher
  • 3 999.0
  • Закінчується
-
+

Опис:

Галузь застосування Садовий насос Karcher BP 3 Garden — ідеальний апарат середнього рівня для подавання води під тиском, достатнім для поливу та водопостачання. Підходить для дачі або заміського будинку. Обладнаний зручною ручкою й має невелику вагу, тому дуже зручний у транспортуванні. Крім того, насос не потребує додаткового технічного обслуговування й легко самостійно під'єднується.


Конструктивні характеристики

  • Комфортне включення ногою
  • Ергономічна ручка для перенесення

Основні характеристики:

Напір 40
Потужність 800
Живлення 220В 1F
Об'ємна подача3,5 м 3 / год


* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального.Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.

Написати відгук


       

Можливо вас зацікавить

Speroni CAM з вбудованим ежектором Галузь застосування водяні насоси з великою продуктивністю і хорошою гідравлічної характеристикою. На..


Відцентровий поверхневий насос Галузь застосування Поверхневі насоси «Водолій» призначені для: подачі або перекачування води з накопичув..


електронасоси відцентрові багатоступінчасті Галузь застосування Електронасоси серії MRS-Н є багатоступінчатими самовсмоктуючими і признач..


Електронасоси самовсмоктувальні Галузь застосування: Електронасоси серії GARDEN-JP призначені для подачі води з відкритих водойм, колодяз..


Шланг-рукав для каналізаційних насосів Sprut ПВХ / ПЕТ - це спеціальне виріб, необхідне при роботі різних насосів...