Loading...

Пн-Пт: 8:00-18:00

Cб-Вс: 8:00-15:00

Про нас

«Domoтроника» - національна мережа магазинів опалювальної техніки, в яких здійснюється продаж широкого асортименту товарів для автономного опалення та гарячого водопостачання: газові котли, колонки, радіатори, конвектори та супутні товари.

                          Оскільки в «Domoтроника» представлені товари зі складної сфери теплотехніки, то вони вимагають індивідуального підбору. Адже, щоб підібрати газовий котел або радіатор потрібна кваліфікована консультація фахівця-теплотехніка. Тому «Domoтроника» - це магазин, в якому продавці-експерти проконсультують покупця з усіх питань підбору, установки і монтажу теплотехнічного обладнання будь-якої складності.

                У магазині продається тільки сертифіковане обладнання, яке забезпечено дозволами на продаж і експлуатацію в Україні. У «Domoтроника» усі товари підтримуються гарантією до 10 років. Варто відзначити, що на українському ринку сьогодні тільки одиниці здатні підтримувати такі довгострокові гарантійні зобов'язання для газового обладнання.

                Вагомим аргументом на користь «Domoтроника» є і те, що вся продукція гарантовано супроводжується сервісними послугами. Після продажу продукцію «Domoтроника» сьогодні обслуговує 70 сервісних центра компанії і понад 100 авторизованих партнерських сервісних центрів.

Домотроніка © 2022  Інтернет-магазин кліматичнї техніки!