Loading...

Пн-Пт: 8:00-18:00

Cб-Вс: 8:00-15:00

ФІЛЬТРИ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Вживання води фільтрованої методом зворотного осмосу і збагаченої в мікроелементи, дає денну норму мінералів, необхідних для організму люд..

Модель кран-букса CH15-BVC підійде для одинарних кранів моделей SFCH5-C - SFCH21-C. Керамічна кран-букса CH15-BVC забезпечує високий тер..

Змінний керамічний клапан в зборі (кран-букса) для подвійних кранів моделей DFCH4-C, DFCH16-C. Керамічна кран-букса CH16-BVC забезпечує ви..

Змінний керамічний клапан в зборі (кран-букса) для одинарних кранів моделей SFCH21-C - SFCH23-C. Керамічна кран-букса CH21-BVC забезпечує ..

Картридж виготовлений з активованого гранульованого високоякісного вугілля. Очищає воду від широкого спектра органічних і неорганічних речо..

Aquafilter FCCA-STO - комбінований картридж для очищення води, органічні домішки і хлор усуває високоякісне вугілля, а поліпропіленова час..

FCCBHD — картриджі з активованим вугіллям зі шкаралупи кокосових горіхів. Усувають із води до 99% хлору, а також до 85% хлоровторинних пест..

Aquafilter FCCBHD-STO - комбінований вугільний картридж, який містить активоване вугілля з шкаралупи кокосових горіхів і механічний поліпр..

AQAFILTER FCCBKDF - картридж з активованим вугіллям і елементом KDF. Застосовується в очисних системах для питної води, а також для захисту..

FCCBKDF-STO - поліпропіленово-вугільний картридж з засипанням KDF. Перший шар - поліпропіленове волокно 10 мкм видаляє з води пісок, іржу,..

Картридж - вугільний блок Aquafilter FCCBL - застосовується для механічного очищення холодної води на другому етапі фільтрації. Картридж ви..

Картридж Aquafilter FCCBL-S має в своєму складі вугілля з шкаралупи кокосових горіхів і спеціальний компонент, що вигідно відрізняє їх від ..

Картридж Aquafilter FCCBL10BB виготовлений з бітумного і кокосового спеченого вугілля. Спечене вугілля володіє найбільшою адсорбційною здат..

Картридж Aquafilter FCCBL20BB виготовлений з бітумного і кокосового спеченого вугілля. Спечене вугілля володіє найбільшою адсорбційною здат..

Картридж пом'якшення і знезалізнення води FCCST — дозволяє видаляти солі жорсткості і залізо із води. Завдяки цьому елементу очищення, на ч..

FCCST10BB — універсальний картридж для пом'якшення води в магістральних фільтрах стандарту Big Blue 10. Після очищення, на чайник не буде ..

Aquafilter FCCST2 - картридж комбінованого типу для очищення холодної води від солей жорсткості і заліза. Завдяки подвійній дії фільтруючих..

FCCST20BB — універсальний картридж для пом'якшення води в магістральних фільтрах стандарту Big Blue 20. Після очищення, на чайник не буде..

Серія Aquafilter FCPP 5 - механічні картриджі з поліпропіленового шнура. Мікронаж - 5 мікрон. Картриджі використовуються як перший етап фі..

Серія Aquafilter FCPP 10 - механічні картриджі з поліпропіленового шнура. Мікронаж - 10 мікрон. Картриджі використовуються як перший етап ..

Показано з 1 по 20 з 232 (всього 12 сторінок)

Домотроніка © 2022  Інтернет-магазин кліматичнї техніки!