Loading...

Пн-Пт: 8:00-18:00

Cб-Вс: 8:00-15:00

ФІЛЬТРИ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Гранулированный фильтр с активированным углем Aquafilter ACC-2 удаляет основные загрязнения из вашей системы водоснабжения и обеспечивает ..

Антибактеріальний вугільний фільтр поста Aquafilter AICRO-AB Містить активоване вугілля з шкаралупи кокосового горіха і вставку з бактериц..

Aquafilter AICRO-QC - вугільний постфільтр з шкаралупи з кокосових горіхів. Видаляє з води до 99% хлору і 96% свинцю, а також сприяє поліпш..

Вживання води фільтрованої методом зворотного осмосу і збагаченої в мікроелементи, дає денну норму мінералів, необхідних для організму люд..

Мінералізатор з вбудованими фітингами для використання в системах зворотного осмосу. Містить в собі суміш гранул мінералів (калій, кальцій,..

Модель кран-букса CH15-BVC підійде для одинарних кранів моделей SFCH5-C - SFCH21-C. Керамічна кран-букса CH15-BVC забезпечує високий тер..

Змінний керамічний клапан в зборі (кран-букса) для одинарних кранів моделей SFCH21-C - SFCH23-C. Керамічна кран-букса CH21-BVC забезпечує ..

Картридж виготовлений з активованого гранульованого високоякісного вугілля. Очищає воду від широкого спектра органічних і неорганічних речо..

Aquafilter FCCA-STO - комбінований картридж для очищення води, органічні домішки і хлор усуває високоякісне вугілля, а поліпропіленова час..

FCCBHD — картриджі з активованим вугіллям зі шкаралупи кокосових горіхів. Усувають із води до 99% хлору, а також до 85% хлоровторинних пест..

AQAFILTER FCCBKDF - картридж з активованим вугіллям і елементом KDF. Застосовується в очисних системах для питної води, а також для захисту..

FCCBKDF-STO - поліпропіленово-вугільний картридж з засипанням KDF. Перший шар - поліпропіленове волокно 10 мкм видаляє з води пісок, іржу,..

Картридж - вугільний блок Aquafilter FCCBL - застосовується для механічного очищення холодної води на другому етапі фільтрації. Картридж ви..

Картридж Aquafilter FCCBL-S має в своєму складі вугілля з шкаралупи кокосових горіхів і спеціальний компонент, що вигідно відрізняє їх від ..

Картридж Aquafilter FCCBL10BB виготовлений з бітумного і кокосового спеченого вугілля. Спечене вугілля володіє найбільшою адсорбційною здат..

Картридж Aquafilter FCCBL20BB виготовлений з бітумного і кокосового спеченого вугілля. Спечене вугілля володіє найбільшою адсорбційною здат..

Картридж Aquafilter FCCFE містить спеціальний дрібнозернистий гранулят з високою здатністю видалення іонів заліза з води. Картридж застосов..

Картридж пом'якшення і знезалізнення води FCCST — дозволяє видаляти солі жорсткості і залізо із води. Завдяки цьому елементу очищення, на ч..

FCCST10BB — універсальний картридж для пом'якшення води в магістральних фільтрах стандарту Big Blue 10. Після очищення, на чайник не буде ..

Aquafilter FCCST2 - картридж комбінованого типу для очищення холодної води від солей жорсткості і заліза. Завдяки подвійній дії фільтруючих..

Показано з 1 по 20 з 232 (всього 12 сторінок)

Домотроніка © 2022  Інтернет-магазин кліматичнї техніки!