099 933 22 52

097 566 98 28

Пн-Пт: 8:00-18:00

Cб-Вс: 8:00-16:00

Картріджи


Гранулированный фильтр с активированным углем Aquafilter ACC-2 удаляет основные загрязнения из вашей системы водоснабжения и обеспечивает чистую..

Антибактеріальний вугільний фільтр поста Aquafilter AICRO-ABМістить активоване вугілля з шкаралупи кокосового горіха і вставку з бактерицидного п..

Aquafilter AICRO-QC - вугільний постфільтр з шкаралупи з кокосових горіхів. Видаляє з води до 99% хлору і 96% свинцю, а також сприяє поліпшенню ї..

Вживання води фільтрованої методом зворотного осмосу і збагаченої в мікроелементи, дає денну норму мінералів, необхідних для організму людини. Ф..

Мінералізатор з вбудованими фітингами для використання в системах зворотного осмосу. Містить в собі суміш гранул мінералів (калій, кальцій, натрі..

Картридж виготовлений з активованого гранульованого високоякісного вугілля. Очищає воду від широкого спектра органічних і неорганічних речовин (в..

Aquafilter FCCA-STO - комбінований картридж для очищення води, органічні домішки і хлор усуває високоякісне вугілля, а поліпропіленова частина к..

FCCBHD — картриджі з активованим вугіллям зі шкаралупи кокосових горіхів. Усувають із води до 99% хлору, а також до 85% хлоровторинних пестицидів..

Aquafilter FCCBHD-STO - комбінований вугільний картридж, який містить активоване вугілля з шкаралупи кокосових горіхів і механічний поліпропілен..

AQAFILTER FCCBKDF - картридж з активованим вугіллям і елементом KDF. Застосовується в очисних системах для питної води, а також для захисту санте..

FCCBKDF-STO - поліпропіленово-вугільний картридж з засипанням KDF. Перший шар - поліпропіленове волокно 10 мкм видаляє з води пісок, іржу, доміш..

Картридж - вугільний блок Aquafilter FCCBL - застосовується для механічного очищення холодної води на другому етапі фільтрації. Картридж виготовл..

Картридж Aquafilter FCCBL-G-AB виготовлений з активованого вугілля шкаралупи кокосових горіхів, спеціальнольного носія і наносрібла (технологія..

Картридж Aquafilter FCCBL-S має в своєму складі вугілля з шкаралупи кокосових горіхів і спеціальний компонент, що вигідно відрізняє їх від картри..

Картридж Aquafilter FCCBL10BB виготовлений з бітумного і кокосового спеченого вугілля. Спечене вугілля володіє найбільшою адсорбційною здатністю,..

Картридж Aquafilter FCCBL20BB виготовлений з бітумного і кокосового спеченого вугілля. Спечене вугілля володіє найбільшою адсорбційною здатністю,..

Картридж Aquafilter FCCFE містить спеціальний дрібнозернистий гранулят з високою здатністю видалення іонів заліза з води. Картридж застосовується..

Картридж пом'якшення і знезалізнення води FCCST — дозволяє видаляти солі жорсткості і залізо із води. Завдяки цьому елементу очищення, на чайник ..

FCCST10BB — універсальний картридж для пом'якшення води в магістральних фільтрах стандарту Big Blue 10. Після очищення, на чайник не буде осідат..

Aquafilter FCCST2 - картридж комбінованого типу для очищення холодної води від солей жорсткості і заліза. Завдяки подвійній дії фільтруючих матер..

Показано з 1 по 20 з 64 (всього 4 сторінок)