Loading...

Пн-Пт: 8:00-18:00

Cб-Вс: 8:00-15:00

Побутові, антинакипні фільтри

Засіб делікатно і ефективно видаляє накип, іржу і залишки прального порошку на нагрівальних елементах і внутрішніх частинах побутової техні..

Підходить для аналогічних колб будь-якого виробника. Фільтри з даним наповнювачем призначені для захисту водогрійного елемента (ТЕНа) і бар..

РЕСУРС: 42 000 Л СВОД-АС — найкраще рішення для захисту Вашого двоконтурного котла від накипу. Він допоможе зберегти паспортні дані обладн..

Цей продукт в першу чергу для тих, хто бажає перейти на екологічно безпечний засіб від накипу, і при цьому заощадити свої кошти. Маючи анал..

Рідкий концентрований засіб для промивання теплообмінного і теплоенергетичного устаткування. Миючі розчини (1 л на 5 л води) на основі засо..

Універсальний засіб для видалення накипу і продуктів корозії. Являє собою білу субстанцію від сухого до пастоподібного стану. Ефективно і б..

Професійний засіб для видалення залізоокисних відкладень. Сухий порошкоподібний продукт. Ефективно і безпечно видаляє відкладення (накип) з..

Професійний засіб для видалення карбонатно-кальцієвих відкладень. Сухий порошкоподібний продукт. Ефективно і безпечно видаляє відкладення (..

Професійний засіб для видалення карбонатно-кальцієвих і залізоокисних відкладень, а також продуктів мікробіології. Сухий порошкоподібний пр..

Напевно, ви вже встигли оцінити всі переваги антинакипного фільтра "СВОД-АС", наповнювач якого — чарівні гранули — має унікальні властивост..

Фільтр СВОД-АС для бойлерів і газових колонок - комплексний засіб, що захищає водонагрівальний пристрій від накипу, бактеріального нальоту,..

Призначений для захисту водогрійного елемента (ТЕНа) і барабана пральної машинки від накипу, білого нальоту, і корозії. Фільтр застосовуєть..

Хочете, щоб пральна машина прослужила довше, а Ви при цьому економили на електроенергії та мийних засобах при кожному пранні?Встановіть філ..

Професійний антинакипний фільтр для теплотехніки зі змінним картриджем СВОД-АС (підключення - латунна різьба). Наповнювач СВОД-АС давно зар..

СВОД-АС ST 250 - це професійний антинакипний фільтр з картриджем для теплотехніки (котли, водонагрівальна техніка). Фільтр захищає тен від ..

Антинакипний фільтр для двоконтурних котлів і водонагрівальної техніки зі змінним картриджем СВОД-АС (підключення - латунна різьба). Наповн..

Гранульований засіб - білий кристалічний порошок. Підходить для очищення кавових апаратів всіх виробників. Ефективний в режимі промивання б..

"СВОД ТВТ" +"СВОД ТВН" Стіровіт - набір засобів для видалення та профілактики появи накипу. Засіб для видалення накипу "СВОД ТВН": делікат..

Змінний картридж для фільтра st400 також можна встановити в будь-яку колбу 10 ". СВОД-АС — найкраще рішення для захисту Вашого двоконтурног..

РЕСУРС: 15 000 Л Сменный комплект для антинакипных фильтров применим для следующих фильтров: СВОД-АС для стиральных и посудомоечных машин (..

Показано з 1 по 20 з 24 (всього 2 сторінок)

Домотроніка © 2022  Інтернет-магазин кліматичнї техніки!