099 933 22 52

097 566 98 28

Пн-Пт: 8:00-18:00

Cб-Вс: 8:00-16:00

Реагент для видалення залізо-окисних відкладень, 1кг Professional СВОД-ТВН 4820044670450

Артикул: 14669
  • Реагент для видалення залізо-окисних відкладень, 1кг Professional СВОД-ТВН 4820044670450
  • 158.0
  • 124.2
  • Закінчується
-
+

Опис:

Професійний засіб для видалення залізоокисних відкладень.
Сухий порошкоподібний продукт. Ефективно і безпечно видаляє відкладення (накип) з усіх поверхонь нагріву. Застосовується для очищення:
теплообмінників, котлів, газових колонок, а також всіх типів водонагрівачів води, конденсаторів турбін, випарних установок, систем опалення та охолодження.
Сумісний:
з будь-яким видом металу: алюміній, мідь, чавун, чорний метал, нержавіюча сталь, крім оцинкованих поверхонь.


Особливості:

  • 1 кг засобу - видаляє 0,5 кг відкладень!
  • Заходи безпеки:уникати попадання в очі і на шкіру. При роботі із засобом використовувати гумові рукавички, прогумований фартух, захисні окуляри.
  • При попаданні засобу "СВОД-ТВН" Professional і робочих розчинів на шкіру, уражену ділянку рясно промити водою і нейтралізувати 3-5% розчином бікарбонату натрію (питною содою).

Характеристики:

Склад:суміш органічних і неорганічних кислот, інгібітор корозії, неіоногенні ПАР менш 2%, барвник харчовий, піногасник.
Упаковка п/е відро
Маса1кг


* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального.Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.

Написати відгук


       

Рідкий концентрований засіб для видалення накипу "SVOD-РВН" Professional, 1 л


Можливо вас зацікавить

Розроблено спеціально для сервісних центрів, тобто для професійного обслуговування. Незамінний продукт для чищення та профілактики пральних..


Підходить для аналогічних колб будь-якого виробника. Фільтри з даним наповнювачем призначені для захисту водогрійного елемента (ТЕНа) і бар..


Мембрана Kaplya TW40-1812-50  - центральний елемент в основі зворотного осмосу, який затримує до 99,8% всіх домішок. Виконує ультра-тонку о..


Універсальний засіб для видалення накипу і продуктів корозії. Являє собою білу субстанцію від сухого до пастоподібного стану. Ефективно і б..


Склад касети: Іонообмінна смола Кокосове активоване вугілля Кокосове активоване вугілля, оброблене сріблом Середня тривалість роботи одного..