Loading...

Пн-Пт: 8:00-18:00

Cб-Вс: 8:00-15:00

Витратні матеріали і комплектуючі

Модель кран-букса CH15-BVC підійде для одинарних кранів моделей SFCH5-C - SFCH21-C. Керамічна кран-букса CH15-BVC забезпечує високий тер..

Змінний керамічний клапан в зборі (кран-букса) для одинарних кранів моделей SFCH21-C - SFCH23-C. Керамічна кран-букса CH21-BVC забезпечує ..

Kaplya SPT-32W - накопичувальний бак білого кольору для систем зворотного осмосу. Бак виготовлений з металу і матеріалів високої якості. Б..

TDS-метр Kaplya - призначений для перевірки правильної роботи систем зворотного осмосу. Вимірник дозволяє за кілька секунд перевірити вміс..

Датчик високого тиску CV6201B-Q встановлюється в системах зворотного осмосу з помпою. Зупиняє роботу помпи при наповненні накопичувального ..

Датчик низького тиску CV6231B-Q встановлюється в системах зворотного осмосу з помповим комплектом і захищає помпу від сухого ходу при аварі..

Подвійний хомут білого кольору 2 "x 2", за допомогою якого можна встановити один лінійний картридж над іншим. Еластична конструкція хомута ..

Кільце ущільнювача Aquafilter OR-N-1524x57 необхідне для забезпечення герметичного з'єднання і призначене для фільтрів - Aquafilter Big B..

Кільце ущільнювача нижнє для корпусів фільтрів серії H10B, H10C, H10K OR-N-900 X 35 Aquafilter. Характеристики: матеріалEPDM (етилен-проп..

Кліпса-затиск Aquafilter A4LC-BL для фіксації швидкого з'єднання оберігає від можливого самостійного размикання замку і допомагає центру..

Ключ для корпусів фільтрів Kaplya WH. Виготовлений з високоякісних і міцних матеріалів. Ключ слід використовувати перпендикулярно до осі ..

Універсальний ключ Aquafilter FXWR1-BL - для корпусів розміром 5 "і 10" . Виготовлений з високоякісних і міцних матеріалів. Ключ слід вик..

Кутовий фітинг для з'єднання трубки 1/4 (JG) з обох сторін. Використовується в системах фільтрації води для з'єднання вузлів. Підключення: ..

Кутовий фітинг з підключенням з одного боку - 3/8 різьблення зовнішнє; з іншого боку - трубка 1/4 (JG). Найчастіше використовується для під..

Колірної одноразовий експрес-тест Aquafilter FXT-3-AQ призначений для визначення якості води. В упаковці входять дві смужки. Експрес-тест ..

Набір з верхнього і нижнього кілець ущільнювачів для корпусів: H10A , H10B , H10B-AB , H10C , H10D , H10K , H105 . ..

Корпус мембрани Aquafilter YT-25W призначений для установки стандартних мембран зворотного осмосу. Для запобігання протікання використовуют..

Модель FXFCH17-C призначена для установки на кухонну мийку або стільницю і сумісна з будь-якими побутовими системами очищення води . Хара..

Модель SFCH-17-C призначена для установки на кухонну мийку або стільницю і сумісна з будь-якими побутовими системами очищення води. Х..

Хромований одинарний кран для питної води SFCH-C з нажимною клавішею-перемикачем. Одинарний кран SFCH-C виконаний з латуні і додатково покр..

Показано з 1 по 20 з 61 (всього 4 сторінок)

Домотроніка © 2022  Інтернет-магазин кліматичнї техніки!