Loading...

Пн-Пт: 8:00-18:00

Cб-Вс: 8:00-15:00

Шліфувальні машини

Полірувальна машина YATO YT-82195 - це ефективний інструмент для виконання різних робіт по поліровці і шліфуванню поверхонь з дерева і мет..

Шліфувальні машини — електричний ручний інструмент для шліфування та полірування поверхонь з різних матеріалів. Ними можна обробляти дереви..

Полірувальна машина ПШМ 14-180 РД СТАЛЬ - це ефективний інструмент для виконання різних робіт по поліровці і шліфуванню поверхонь з дерева ..

Полірувальна машина Dnipro-M PM-160SР здатна ставити перед собою будь-які завдання, адже з потужним двигуном 1600 Вт їй все під силу. Особл..

З діаметром робочого диска 115 мм та швидкістю обертання 9000 об/хв, DGA-200 дозволяє впевнено виконувати шліфувальні роботи навіть у важк..

Шліфмашина вібраційна PS-30S дозволяє працювати з матеріалами різної твердості: металом, деревиною, гіпсом, пластиком. Особливості ПОТУЖН..

Шліфувальні машини — електричний ручний інструмент для шліфування та полірування поверхонь з різних матеріалів. Ними можна обробляти дереви..

Вібраційна шліфмашина • тип: ексцентрикова Особливості ОПТИМАЛЬНІ ГАБАРИТИ ДОВГИЙ КАБЕЛЬ Характеристики Споживана потужність, Вт:400 М..

Вібраційна шлифмашина Дніпро-М РЕ-45S (80962000) призначена для виконання шліфувальних робіт по металу, дереву та інших матеріалів Особливо..

Шліфмашина ексцентрикова PE-50S DNIPRO-M створена для роботи з різними типами матеріалів та абразивів. Особливості РЕГУЛЮВАННЯ ОБЕРТІВ ОП..

Кутова шліфувальна машина Vitals Professional Ls 2326DUq виготовлена з дотриманням всіх вимог безпеки. Кутова шліфувальна машина являє соб..

Кутова шліфувальна машина Stark AG 1010 New призначена для шліфування під кутом, зачищення металевих, цементних, гранітних поверхонь, зварн..

Кутова шліфмашина AG 1150 PROFI призначена для різання металу, каменю, бетону та інших матеріалів, очищення, шліфування, полірування, а так..

Двигун потужністю 1250 Вт видає до 11000 обертів / хвилину. Для даної моделі підходить круг діаметром 125 мм, що дозволяє робити неглибок..

Дана модель шліфувальної машини від Dnipro-M ідеально справляється з чищенням і різкою поверхонь з таких матеріалів як метал, цемент, грані..

Потужність електроінструменту складає 1900 Вт, що дозволяє розвивати до 8500 обертів за хвилину. Наявність регулятора обертів допоможе вис..

Шліфмашина Dnipro-M GL-230 призначена для якісного виконання побутових і професійних завдань з різання металу, шліфування поверхонь і штроб..

Шліфмашина Dnipro-M GL-240 призначена для якісного виконання побутових і професійних завдань з різання металу, шліфування поверхонь і штроб..

Потужність моделі GL-280 становить 2800 Вт, що є одним з найбільших показників на ринку шліфмашин. Завдяки своїм робочим властивостями інст..

Високий рівень продуктивності і чудова ергономіка дозволяють ефективно виконувати різні побутові завдання: штробування, різання металу, шлі..

Показано з 1 по 20 з 28 (всього 2 сторінок)

Домотроніка © 2022  Інтернет-магазин кліматичнї техніки!