Loading...

Пн-Пт: 8:00-18:00

Cб-Вс: 8:00-15:00

ЗАСОБИ ДЛЯ ПРИБИРАННЯ

Засіб для чищення туалетів - це 100% відбілююча і дезинфікуюча дія, завдяки вмісту гіпохлориту - вбиває 99.9% бактерій і грибкові. Без фосф..

Туалетний гель WC Meister Aktiv Kraft здатний впоратися навіть з найсильнішими забрудненнями в туалеті. Його консистенція дуже щільна, що д..

Високоякісний гель для прибирання туалету WC Meister Aktiv Kraft, був спеціально розроблений для видалення найбільш стійких забруднень туал..

Очищувач-ополіскувач для посудомийних машин. Кількість миючих циклів при легкому забрудненні посуду: 25. Містить 91,64 відсоток натуральних..

"FLOOR" - засіб для миття універсальний - квіткова свіжість 750 мл. Це сучасний засіб для чистоти вашої оселі. За допомогою рідини Floor м..

"FLOOR" - засіб для миття універсальний - морська свіжість 750 мл. Це сучасний засіб для чистоти вашої оселі. За допомогою рідини Floor мо..

Засіб для миття туалетів Signum. Видаляє бактерії, мінеральний осад, забруднення і неприємний запах. Завдяки відповідній консистенції рідин..

Glorix — засіб для миття підлоги, ефективно очищає й дезінфікує поверхні без хлору та надає приємний свіжий запах. Ефективно очищає й дезі..

Засіб для чищення побутовий універсальний Tekasol Apursil, аерозоль 150мл ..

Завдяки потужній формулі та семиструменевому дозатору Domestos ефективно очищує унітаз, усуває неприємні запахи та вбиває всі відомі мікроб..

Показано з 1 по 10 з 10 (всього 1 сторінок)

Домотроніка © 2022  Інтернет-магазин кліматичнї техніки!